12.8.2011 | Aktuality

Sklad je součástí tzv. Střediska humanitární pomoci, které provozuje Oblastní charita Uherské Hradiště Sklad přijímá čisté oblečení, lůžkoviny, přikrývky, ručníky, utěrky, zachovalé látky a kvalitní kuchyňské nádobí hrnky, skleničky, talíře, příbory, hrnce apod. Vše je možné zanést do jeho sídla nacházejícího se na Rostislavově ulici. Sklad bude otevřen v následující termíny: 5. 9., 3. 10., 7. 11., 5. 12. 2011 a 2. 1. a 6. 2. 2012, vždy od 14 do 17 hodin.

Středisko humanitární pomoci zajišťuje, případně zprostředkovává, pomoc lidem v České republice i v zahraničí, kteří se ocitli v sociální nouzi nebo jiné krizové situaci. Tyto situace mohou být způsobeny živelnou pohromou, ztrátou zaměstnání, mentální neschopností začlenit se do běžné společnosti atd.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

12.8.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>