23.12.2010 | Aktuality

K 17. prosinci 2010 byla ukončena činnost Městského informačního centra a Informačního centra pro mládež v prostorách domu č. 21 na Masarykově náměstí. Důvodem je celková rekonstrukce této budovy. Po přestěhování budou obě informační centra veřejnosti nabízet své služby na Mariánském náměstí v domě U Sovy č. 46. Provoz zde bude zahájen 3. ledna 2011. Obdobně změní své sídlo i provozovatel obou informačních center - Region Slovácko, sdružení pro rozvoj cestovního ruchu.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

23.12.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.