31.7.2010 | Aktuality

Policisté krajského odboru obecné kriminality hledají svědky, kteří viděli konflikt před supermarketem v Uh. Hradišti. Po hádce tří mužů jeden z nich sedl do auta a přejel jiného muže.

Tragédie se stala v neděli 25. července ve 20 hod. 55 min. na parkovišti před supermarketem Kaufland v Uh. Hradišti. Dvojice mužů se tam údajně dohadovala se třetím mužem, prý neznámým náhodným kolemjdoucím. Do hádky vstoupila osádka osobního auta VW Touareg v zelené metalíze. Po krátké slovní potyčce nasedli jednadvacetiletý muž z Uherskohradišťska a jeho známý opět do vozu, rozjeli se a přejeli jednoho z účastníků hádky. Ten na následky vážných zranění zemřel.Vzhledem k tomu, že k incidentu došlo hodinu před zavírací dobou, předpokládáme, že se v okolí pohybovali svědci, kteří by mohli svou výpovědí napomoci objasnění případu. Navíc bychom ocenili, kdyby se na linku 158 přihlásil i muž, se kterým se dva muži na parkovišti hádali a který před tragédií odešel.¨

Máme podezření, že jednadvacetiletý muž se dopustil trestného činu těžké ublížení na zdraví s následkem smrti, za který za určitých okolností může jít do vězení na osm až šestnáct let. Vzhledem k této sazbě si případ převzal odbor obecné kriminality Krajského ředitelství policie Zlínského kraje.
28. července 2010, mjr. Ing. Jana Bartíková

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

31.7.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.