31.7.2010 | Aktuality

Policisté krajského odboru obecné kriminality hledají svědky, kteří viděli konflikt před supermarketem v Uh. Hradišti. Po hádce tří mužů jeden z nich sedl do auta a přejel jiného muže.

Tragédie se stala v neděli 25. července ve 20 hod. 55 min. na parkovišti před supermarketem Kaufland v Uh. Hradišti. Dvojice mužů se tam údajně dohadovala se třetím mužem, prý neznámým náhodným kolemjdoucím. Do hádky vstoupila osádka osobního auta VW Touareg v zelené metalíze. Po krátké slovní potyčce nasedli jednadvacetiletý muž z Uherskohradišťska a jeho známý opět do vozu, rozjeli se a přejeli jednoho z účastníků hádky. Ten na následky vážných zranění zemřel.Vzhledem k tomu, že k incidentu došlo hodinu před zavírací dobou, předpokládáme, že se v okolí pohybovali svědci, kteří by mohli svou výpovědí napomoci objasnění případu. Navíc bychom ocenili, kdyby se na linku 158 přihlásil i muž, se kterým se dva muži na parkovišti hádali a který před tragédií odešel.¨

Máme podezření, že jednadvacetiletý muž se dopustil trestného činu těžké ublížení na zdraví s následkem smrti, za který za určitých okolností může jít do vězení na osm až šestnáct let. Vzhledem k této sazbě si případ převzal odbor obecné kriminality Krajského ředitelství policie Zlínského kraje.
28. července 2010, mjr. Ing. Jana Bartíková

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

31.7.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>