3.5.2011 | Aktuality

Zápis do mateřských škol zřízených městem Uherské Hradiště pro školní rok 2011/2012 probíhá v měsíci květnu, a to v následujících termínech:

16. až 20. května
Mateřská škola Uh. Hradiště, Větrná 1063 (www.zsvychod.uhedu.cz)
9. až 13. května
Mateřská škola Uh. Hradiště – Jarošov, Pivovarská 200 (www.zsjarosov.zkedu.cz)
2. až 4. května
Mateřská škola Uh. Hradiště, Svatováclavská 943 a odloučená pracoviště (www.msuh.cz)

Žádosti o přijetí do konkrétní mateřské školy podávají pouze zákonní zástupci dětí, které nejsou do této školky dosud přijaty. Ředitel mateřské školy je dle zákona povinen přijmout přednostně děti v posledním roce před zahájením povinné školní docházky. Další kriteria pro přijetí k předškolnímu vzdělávání stanoví samotný ředitel. K zápisu je třeba přinést občanský průkaz a rodný list dítěte. Bližší informace k zápisu budou vyvěšeny i na příslušných mateřských školách.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

3.5.2011

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>