5.8.2011 | Aktuality

Uherskohradišťské kino Hvězda (stavba z roku 1967 sloužící zároveň i jako kryt civilní ochrany) prošlo za 10 měsíců rozsáhlou rekonstrukcí a stalo se tak novým multifunkčním centrem pro volnočasové aktivity. Sál má dnes kapacitu 351 křesel, z toho je 252 křesel komfortních parametrů s výbavou pro semináře. Prostor jeviště byl doplněn o zázemí pro účinkující, což zvýší možnost využití sálu pro divadelní či hudební produkce. Úpravou foyer kina vznikl prostor pro výstavy, přednášky, mítinky apod. V kině bylo zároveň zpřístupněno vnitřní zahradní respirium, které bylo doplněno komorním pódiem a malým hledištěm. Budova je samozřejmě bezbariérová. Celkové výdaje projektu se vyšplhaly na částku 32,3 milionu korun, z toho 15,2 milionu korun činila dotace z Regionálního operačního programu.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

5.8.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.