5.8.2011 | Aktuality

Uherskohradišťské kino Hvězda (stavba z roku 1967 sloužící zároveň i jako kryt civilní ochrany) prošlo za 10 měsíců rozsáhlou rekonstrukcí a stalo se tak novým multifunkčním centrem pro volnočasové aktivity. Sál má dnes kapacitu 351 křesel, z toho je 252 křesel komfortních parametrů s výbavou pro semináře. Prostor jeviště byl doplněn o zázemí pro účinkující, což zvýší možnost využití sálu pro divadelní či hudební produkce. Úpravou foyer kina vznikl prostor pro výstavy, přednášky, mítinky apod. V kině bylo zároveň zpřístupněno vnitřní zahradní respirium, které bylo doplněno komorním pódiem a malým hledištěm. Budova je samozřejmě bezbariérová. Celkové výdaje projektu se vyšplhaly na částku 32,3 milionu korun, z toho 15,2 milionu korun činila dotace z Regionálního operačního programu.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

5.8.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>