19.8.2011 | Aktuality

Po celý nastávající víkend nabízí uherskohradišťské kino Hvězda příležitost ocitnout se za nemnoho peněz na koncertě legendární kapely U2. Snímek s názvem U2 3D se bude promítat od pátku do neděle, vždy od 20 hodin, a vstupenku pořídíte za 140 korun. Film je vůbec prvním 3D záznamem koncertu na světě a vznikl během jihoamerického turné kapely s názvem Vertigo, které patří k jedněm z neúspěšnějších koncertních šňůr vůbec. Neopakovatelnou atmosféru živého vystoupení si mohou návštěvníci vychutnat díky vyspělé digitální technologii 3D a vícekanálovému surround zvuku. Cílem projektu je zprostředkovat jedinečný zážitek z živého vystoupení co nejvíce lidem, hlavně pak těm mladým, kteří si nemohou dovolit drahé lístky na koncert.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

19.8.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.