19.8.2011 | Aktuality

Po celý nastávající víkend nabízí uherskohradišťské kino Hvězda příležitost ocitnout se za nemnoho peněz na koncertě legendární kapely U2. Snímek s názvem U2 3D se bude promítat od pátku do neděle, vždy od 20 hodin, a vstupenku pořídíte za 140 korun. Film je vůbec prvním 3D záznamem koncertu na světě a vznikl během jihoamerického turné kapely s názvem Vertigo, které patří k jedněm z neúspěšnějších koncertních šňůr vůbec. Neopakovatelnou atmosféru živého vystoupení si mohou návštěvníci vychutnat díky vyspělé digitální technologii 3D a vícekanálovému surround zvuku. Cílem projektu je zprostředkovat jedinečný zážitek z živého vystoupení co nejvíce lidem, hlavně pak těm mladým, kteří si nemohou dovolit drahé lístky na koncert.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

19.8.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>