3.9.2010 | Aktuality

Nadace Děti - kultura - sport ve spolupráci se Slováckým muzeem vydala novou atraktivní publikaci s názvem Na paletě krojů. Představena bude na letošních Slováckých slavnostech vína a otevřených památek. Výpravná publikace o zhruba 400 stranách popisuje historii a současnost slavností, ale i kroje účastníků, kde nechybí ani ateliérové fotografie. Celkem v knize najdete 75 krojů z okolí Uherského Hradiště. Součástí knihy je rovněž kompletní přehled krojového členění Slovácka. Publikace bude v prodeji od 11. září za cenu 249 korun.


 

Komentáře


xiaozheng6666 napsal(a)
10.8.2017 15:34 | 112.5.238.*

2017-8-10 xiaozheng6666 polo ralph lauren coach outlet clearance cheap oakley sunglasses adidas yeezy shoes longchamp outlet store polo shirtsNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

3.9.2010

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.