30.4.2012 | Aktuality

Na nejrůznějších místech (nejen) města Uherské Hradiště bylo před několika dny rozmístěno několik desítek knih, které jsou opatřeny štítkem s nápisem „Toulavá knížka. Přečti si mě a pošli mě dál...“. Jedná se o knihy buď vyřazené z fondu knihovny anebo o dary titulů, které již knihovna vlastní.Knihovnicím bylo líto knihy úplně vyřadit, a proto byly obaleny, opatřeny štítkem a vybaveny níže uvedeným doprovodným dopisem. „Knihu s tímto textem do knihovny vracet nemusíte, raději ji dejte do oběhu a sledujte její další pouť. Fantazii se meze nekladou, neboť jednoznačným cílem happeningového projektu je sdílení příběhů, které toulavé knihy (a vy s nimi) zažijí,“ zní jednoznačný vzkaz z knihovny.

DOPROVODNÝ TEXT TOULAVÝCH KNIH:
Můžete si mě VZÍT, přečíst, poslat dál, a také o mně něco napsat, třeba, kde jsi mě našel(a) a kam jsi mě po přečtení položil(a) pro dalšího zájemce, a to na FACEBOOK, kde máme svoji skupinu: TOULAVÉ KNÍŽKY Z UHERSKÉHO HRADIŠTĚ. Tyto zprávy o mně NAPSANÉ NA PAPÍŘE je také možno vhodit do modrého biblioboxu vedle Knihovny BBB a informace se objeví na webové stránce knihovny. Zajímá nás, kam až knížka doputuje, kdo ji četl a komu se dostala do rukou. Je to příležitost i pro tebe, přidáš se? Třeba jsi zrovna našel knihu svého srdce... Těšíme se na zprávičky od tebe...

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.4.2012

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>