19.11.2010 | Aktuality

Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti vyhlásila další ročník literární soutěže pro děti s názvem Píšu povídky, píšu básně, je mi těžko, je mi krásně... Tentokrát mohou na volné téma děti do patnácti let psát fejetony, pohádky, povídky, básně, pověsti, komiksy apod., nejvíce však tři strany textu nebo tři básně. Práci lze doručit osobně na flashce do knihovny, elektronicky na e-mail: detske@knihovnabbb.cz nebo zaslat poštou na adresu: Oddělení pro děti KBBB, Velehradská 714, 686 01 Uherské Hradiště.Příspěvky musí obsahovat jméno, třídu, školu, věk a adresu bydliště autora. Zasláním příspěvku dávají děti i jejich rodiče souhlas ke zveřejnění a dalšímu publikování textu. Uzávěrka soutěže je 14. ledna 2011.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

19.11.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>