19.11.2010 | Aktuality

Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti vyhlásila další ročník literární soutěže pro děti s názvem Píšu povídky, píšu básně, je mi těžko, je mi krásně... Tentokrát mohou na volné téma děti do patnácti let psát fejetony, pohádky, povídky, básně, pověsti, komiksy apod., nejvíce však tři strany textu nebo tři básně. Práci lze doručit osobně na flashce do knihovny, elektronicky na e-mail: detske@knihovnabbb.cz nebo zaslat poštou na adresu: Oddělení pro děti KBBB, Velehradská 714, 686 01 Uherské Hradiště.Příspěvky musí obsahovat jméno, třídu, školu, věk a adresu bydliště autora. Zasláním příspěvku dávají děti i jejich rodiče souhlas ke zveřejnění a dalšímu publikování textu. Uzávěrka soutěže je 14. ledna 2011.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

19.11.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.