8.6.2011 | Aktuality

Dle informací zveřejněných na webových stránkách uherskohradišťského aquaparku by v pondělí 20. června mělo dojít k znovuotevření letního koupaliště, jehož provozní doba bude od 9 do 20 hodin. Přichystáno je zde šest plaveckých drah o délce 25 metrů a součástí areálu jsou i další atrakce jako masážní lavice, perličky, míčový záliv, vodní chrliče, vlnový záliv, skluzavky, lezecká stěna či houpací síť. Dětem je pak určen dětský bazén s vodním hřibem, vzduchovými perličkami, vodním chrličem a ježkem. U tohoto bazénu se pak nachází slunečníky stíněná plocha s pružinovými herními prvky pro menší děti. Součástí areálu je dále letní terasa s občerstvením a bufet u dětského bazénu či volně přístupná sportovní hřiště (např. pro plážový volejbal, petanque atd.). Samozřejmostí je přístup na tobogány.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

8.6.2011

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.