8.6.2011 | Aktuality

Dle informací zveřejněných na webových stránkách uherskohradišťského aquaparku by v pondělí 20. června mělo dojít k znovuotevření letního koupaliště, jehož provozní doba bude od 9 do 20 hodin. Přichystáno je zde šest plaveckých drah o délce 25 metrů a součástí areálu jsou i další atrakce jako masážní lavice, perličky, míčový záliv, vodní chrliče, vlnový záliv, skluzavky, lezecká stěna či houpací síť. Dětem je pak určen dětský bazén s vodním hřibem, vzduchovými perličkami, vodním chrličem a ježkem. U tohoto bazénu se pak nachází slunečníky stíněná plocha s pružinovými herními prvky pro menší děti. Součástí areálu je dále letní terasa s občerstvením a bufet u dětského bazénu či volně přístupná sportovní hřiště (např. pro plážový volejbal, petanque atd.). Samozřejmostí je přístup na tobogány.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

8.6.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.