9.11.2012 | Aktuality

U příležitosti Roku aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity vyhlásil Zlínský kraj pod patronací radní pro oblast sociálních věcí Taťány Nersesjan fotografickou soutěž s názvem „Mládí a (versus) stáří“. Smyslem soutěže je upozornit na soužití a vztahy mladé a starší generace a napomoci vytvářet podmínky důstojného stárnutí. „Soutěž by měla přinést zamyšlení nad pomíjivostí života, zranitelností, závislostí a smrtelností. Chceme společnost, která vnímá demografické stárnutí jako šanci a starší lidi jako cenné zdroje. Důležité je respektování důstojnosti člověka bez ohledu na jeho zdravotní stav či životní situaci,“ uvedla radní Taťána Nersesjan.


Do soutěže se mohou zapojit amatérští fotografové bez omezení věku s trvalým bydlištěm ve Zlínském kraji. Maximálně tři soutěžní fotografie opatřené názvem snímku mohou soutěžící zasílat do 31. prosince 2012 elektronicky nebo poštou. Více informací a potřebné formuláře jsou k dispozici na webových stránkách Zlínského kraje (www.kr-zlinsky.cz). Výherci soutěže se mohou těšit na značkový fotoaparát, návštěvu ateliéru akademického malíře Jiljího Hartingera, setkání s jeho bratrem uměleckým fotografem Zdeňkem Hartingerem atd. 

 

Komentáře


adamschule85 napsal(a)
10.1.2019 06:44 | 120.29.104.*

Very informative winter olympic games word whizzle

hair napsal(a)
13.11.2018 03:09 | 45.56.155.*

hair dye colors lace wigs shaped extensions hair extensions clip in why relaxer spray women hair pieces hairstyles for cream hair extensions how much your hair braided bangs top hair extensionsNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

9.11.2012

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>