9.11.2012 | Aktuality

U příležitosti Roku aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity vyhlásil Zlínský kraj pod patronací radní pro oblast sociálních věcí Taťány Nersesjan fotografickou soutěž s názvem „Mládí a (versus) stáří“. Smyslem soutěže je upozornit na soužití a vztahy mladé a starší generace a napomoci vytvářet podmínky důstojného stárnutí. „Soutěž by měla přinést zamyšlení nad pomíjivostí života, zranitelností, závislostí a smrtelností. Chceme společnost, která vnímá demografické stárnutí jako šanci a starší lidi jako cenné zdroje. Důležité je respektování důstojnosti člověka bez ohledu na jeho zdravotní stav či životní situaci,“ uvedla radní Taťána Nersesjan.


Do soutěže se mohou zapojit amatérští fotografové bez omezení věku s trvalým bydlištěm ve Zlínském kraji. Maximálně tři soutěžní fotografie opatřené názvem snímku mohou soutěžící zasílat do 31. prosince 2012 elektronicky nebo poštou. Více informací a potřebné formuláře jsou k dispozici na webových stránkách Zlínského kraje (www.kr-zlinsky.cz). Výherci soutěže se mohou těšit na značkový fotoaparát, návštěvu ateliéru akademického malíře Jiljího Hartingera, setkání s jeho bratrem uměleckým fotografem Zdeňkem Hartingerem atd. 

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

9.11.2012

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>