24.5.2011 | Aktuality

Projekt s názvem Nepřehlížejme domácí násilí, který se věnuje prevenci tohoto negativního jevu, rozjel před několika dny Zlínský kraj. Klade si za cíl informovat širokou odbornou i laickou veřejnost o problematice domácího násilí prostřednictvím konferencí, seminářů, mediální a letákové kampaně. Úkolem projektu je zvýšení povědomí široké veřejnosti této problematice a o možnostech a způsobech pomoci a podpory obětem domácího násilí. Zároveň se snaží tyto oběti motivovat k aktivní spolupráci řešit svůj problém. Výstupem projektu, který potrvá až do konce roku, bude i sborník jednotlivých přednášek. Informace o projektu lze najít na www.kr-zlinsky.cz/domacinasili.

 

Komentáře


xiaozheng6666 napsal(a)
10.8.2017 15:56 | 112.5.238.*

2017-8-10 xiaozheng6666 canada goose outlet michael kors outlet online ugg boots ralph lauren cheap oakley sunglassesNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

24.5.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.