24.5.2011 | Aktuality

Projekt s názvem Nepřehlížejme domácí násilí, který se věnuje prevenci tohoto negativního jevu, rozjel před několika dny Zlínský kraj. Klade si za cíl informovat širokou odbornou i laickou veřejnost o problematice domácího násilí prostřednictvím konferencí, seminářů, mediální a letákové kampaně. Úkolem projektu je zvýšení povědomí široké veřejnosti této problematice a o možnostech a způsobech pomoci a podpory obětem domácího násilí. Zároveň se snaží tyto oběti motivovat k aktivní spolupráci řešit svůj problém. Výstupem projektu, který potrvá až do konce roku, bude i sborník jednotlivých přednášek. Informace o projektu lze najít na www.kr-zlinsky.cz/domacinasili.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

24.5.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>