5.9.2011 | Aktuality

Robert Křesťan s kapelou Druhá tráva si letos připomínají 20. výročí svého založení. Důvod k radosti je ještě jeden, a to červnové vydání alba s názvem Marcipán z Toleda. Uskupení aktuální album pokřtí během svého vyjímečného pětikoncertního turné, jehož jednou ze zastávek se stane i Uherské Hradiště. Koncert se koná v pondělí 19. září od 20 hodin v kině Hvězda. Nahrávka alba vznikala v americkém Nashvillu pod dohledem spolupracovníka Beatles Richarda Dodda a jako vzácný host se koncertní šňůry zúčastní legendární Peter Rowan – výjimečný americký písničkář a countryový, folkový a rockový hudebník. Rowan s Druhou trávou spolupracuje už od roku 1994 a absolvovali spolu řadu vystoupení v USA i v Evropě. Předprodeje vstupenek v ceně 230 korun (na místě 280 korun) probíhají: VICHR production UH, Record music UH, Dům knihy Portal UH, Městské informační centrum Kunovice. Lístky si můžete objednat také na tel. čísle 732 486 716.

VSTUPENKY ZDARMA BUDETE MOCI ZÍSKAT NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH, A TO V RÁMCI SOUTĚŽE „FOTOTREFA“, KTERÁ BUDE VYHLÁŠENA VE STŘEDU 7. ZÁŘÍ 2011!

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

5.9.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.