5.9.2011 | Aktuality

Robert Křesťan s kapelou Druhá tráva si letos připomínají 20. výročí svého založení. Důvod k radosti je ještě jeden, a to červnové vydání alba s názvem Marcipán z Toleda. Uskupení aktuální album pokřtí během svého vyjímečného pětikoncertního turné, jehož jednou ze zastávek se stane i Uherské Hradiště. Koncert se koná v pondělí 19. září od 20 hodin v kině Hvězda. Nahrávka alba vznikala v americkém Nashvillu pod dohledem spolupracovníka Beatles Richarda Dodda a jako vzácný host se koncertní šňůry zúčastní legendární Peter Rowan – výjimečný americký písničkář a countryový, folkový a rockový hudebník. Rowan s Druhou trávou spolupracuje už od roku 1994 a absolvovali spolu řadu vystoupení v USA i v Evropě. Předprodeje vstupenek v ceně 230 korun (na místě 280 korun) probíhají: VICHR production UH, Record music UH, Dům knihy Portal UH, Městské informační centrum Kunovice. Lístky si můžete objednat také na tel. čísle 732 486 716.

VSTUPENKY ZDARMA BUDETE MOCI ZÍSKAT NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH, A TO V RÁMCI SOUTĚŽE „FOTOTREFA“, KTERÁ BUDE VYHLÁŠENA VE STŘEDU 7. ZÁŘÍ 2011!

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

5.9.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>