27.9.2011 | Aktuality

Pokud vás zajímá problematika protipovodňových opatření v Uherském Hradišti a ve Starém Městě, tak si již teď můžete zapsat do diáře termín pondělí 3. října. Toho dne se totiž v době od 17 do 18 hodin v kině Hvězda uskuteční diskuze u kulatého stolu právě na toto téma. Akci připravilo Město Uherské Hradiště ve spolupráci s Povodím Moravy a koná se v rámci aktivit místní Agendy 21.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

27.9.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>