10.1.2011 | Aktuality

Po vzoru RAF budou KUNOVIAN AIR FORCE (KAF) sloužit k činnostem přinášející dobro. Starostce Kunovic slíbily pomoc při organizaci akcí zaměřených na mládež (např. při organizaci akce „Odlétáme na prázdniny“), nabídnou spolupráci kunovickým základním školám pro zlepšení informovanosti o leteckém průmyslu v Kunovicích, o činnosti Slováckého aeroklubu atd.. KAF má k dispozici unikátní letadlo L410 UVP, které prošlo důkladnou revizí a bylo uvedeno do plně funkčního stavu. Sloužit bude jako tzv. „salónní“ verze pro přepravu velení. Pro letošní rok je připravena renovace letadla Z 37 „Čmelák“. Pro svou činnost získala KAF prostory ve firmě Aircraft Industries, kde má na pracovištích Střední školy letecké ideální podmínky pro práci na technice.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

10.1.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>