10.1.2011 | Aktuality

Po vzoru RAF budou KUNOVIAN AIR FORCE (KAF) sloužit k činnostem přinášející dobro. Starostce Kunovic slíbily pomoc při organizaci akcí zaměřených na mládež (např. při organizaci akce „Odlétáme na prázdniny“), nabídnou spolupráci kunovickým základním školám pro zlepšení informovanosti o leteckém průmyslu v Kunovicích, o činnosti Slováckého aeroklubu atd.. KAF má k dispozici unikátní letadlo L410 UVP, které prošlo důkladnou revizí a bylo uvedeno do plně funkčního stavu. Sloužit bude jako tzv. „salónní“ verze pro přepravu velení. Pro letošní rok je připravena renovace letadla Z 37 „Čmelák“. Pro svou činnost získala KAF prostory ve firmě Aircraft Industries, kde má na pracovištích Střední školy letecké ideální podmínky pro práci na technice.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

10.1.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>