10.1.2011 | Aktuality

Po vzoru RAF budou KUNOVIAN AIR FORCE (KAF) sloužit k činnostem přinášející dobro. Starostce Kunovic slíbily pomoc při organizaci akcí zaměřených na mládež (např. při organizaci akce „Odlétáme na prázdniny“), nabídnou spolupráci kunovickým základním školám pro zlepšení informovanosti o leteckém průmyslu v Kunovicích, o činnosti Slováckého aeroklubu atd.. KAF má k dispozici unikátní letadlo L410 UVP, které prošlo důkladnou revizí a bylo uvedeno do plně funkčního stavu. Sloužit bude jako tzv. „salónní“ verze pro přepravu velení. Pro letošní rok je připravena renovace letadla Z 37 „Čmelák“. Pro svou činnost získala KAF prostory ve firmě Aircraft Industries, kde má na pracovištích Střední školy letecké ideální podmínky pro práci na technice.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

10.1.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.