24.4.2010 | Aktuality

Ve čtvrtek 15. dubna přijalo kunovické zastupitelstvo důležitá usnesení řešící situaci způsobenou úmrtím starosty města Jiřího Vařechy. Na volné místo v zastupitelstvu nastoupil náhradník z kandidátní listiny téže volební strany. Tím byl Milan Stašek, který složil slib a stal se členem zastupitelstva. Z důvodu poklesu počtu členů Rady města Kunovice na čtyři pak bylo nutné doplnit ji o nového člena. Novou kunovickou radní byla zvolena Marie Sedláčková. Místostarostka města Ivana Majíčková se pak stala zástupkyní starosty města v plném rozsahu jeho pravomocí.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

24.4.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.