24.4.2010 | Aktuality

Ve čtvrtek 15. dubna přijalo kunovické zastupitelstvo důležitá usnesení řešící situaci způsobenou úmrtím starosty města Jiřího Vařechy. Na volné místo v zastupitelstvu nastoupil náhradník z kandidátní listiny téže volební strany. Tím byl Milan Stašek, který složil slib a stal se členem zastupitelstva. Z důvodu poklesu počtu členů Rady města Kunovice na čtyři pak bylo nutné doplnit ji o nového člena. Novou kunovickou radní byla zvolena Marie Sedláčková. Místostarostka města Ivana Majíčková se pak stala zástupkyní starosty města v plném rozsahu jeho pravomocí.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

24.4.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>