24.4.2010 | Aktuality

Ve čtvrtek 15. dubna přijalo kunovické zastupitelstvo důležitá usnesení řešící situaci způsobenou úmrtím starosty města Jiřího Vařechy. Na volné místo v zastupitelstvu nastoupil náhradník z kandidátní listiny téže volební strany. Tím byl Milan Stašek, který složil slib a stal se členem zastupitelstva. Z důvodu poklesu počtu členů Rady města Kunovice na čtyři pak bylo nutné doplnit ji o nového člena. Novou kunovickou radní byla zvolena Marie Sedláčková. Místostarostka města Ivana Majíčková se pak stala zástupkyní starosty města v plném rozsahu jeho pravomocí.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

24.4.2010

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>