16.7.2010 | Aktuality

V Kunovicích bylo ve čtvrtek v areálu Panského dvora v objektu bývalé sýpky slavnostně otevřeno nové Komunitní centrum. Dvoupodlažní budova bude sloužit coby městská knihovna s čítárnou s připojením k internetu a centrum pro matky s dětmi. Část objektu pak bude patřit kunovickým seniorům, kteří zde naleznou místo ke svým pravidelným schůzkám. Rekonstrukce budovy je druhou ze tří etap celkové obnovy Panského dvora, který byl roku 1994 vyhlášen kulturní historickou památkou.„Tento objekt představuje historii Kunovic a proto jsem velmi rád, že se podařilo městu, bohužel již zesnulému starostovi Jiřímu Vařechovi a jeho současným následovníkům vytvořit, prosadit a hlavně zrealizovat tak zásadní rekonstrukci objektu bývalé sýpky, která nyní poslouží jako místo pro setkávání lidí všech generací a historicky cenná budova tím nalezla své praktické využití, v čemž spatřuji významný synergický efekt,“ řekl hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák.
Náklady na výstavbu centra se vyšplhaly na 24,4 milionů korun. Téměř 17 milionů korun pokryla dotace z Evropské unie, o zbytek se postaralo město Kunovice.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

16.7.2010

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.