28.4.2011 | Aktuality

Již tradiční slet čarodějnic v Kunovicích se koná tuto sobotu 30. dubna. Slet tzv. malých čarodějnic se uskuteční od 16 hodin na náměstí pod lípou. Odtud se společný průvod vydá na sokolské hřiště, kde budou připraveny hry, soutěže, tanec a zábava s moderátory Bárou Majíčkovou a Vlasťou Macíkem. Konat se bude rovněž volba MISS MALÁ ČARODĚJNICE a vystoupí taneční obor ZUŠ Kunovice a taneční skupina Šaryhanky. Velké čarodějnice pak na sokolské hřiště přiletí úderem 20. hodiny. Pro ně je pro změnu připravena diskotéka s moderátory Bárou Majíčkovou a Vlasťou Macíkem, vystoupení skupin břišních tanců Šaryhan a Lakšmí Dance a volba MISS ČARODĚJNICE.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

28.4.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.