17.8.2010 | Aktuality

Ve čtvrtek 30. září (od 17 do 19 hodin) bude v prostorách Diakonie ČCE – střediska CESTA (bývalá MŠ ve Staré Tenici) pod názvem Staň se bubnem zahájen kurz bubnování na djembé. Na účastníky čeká celkem deset dvouhodinových lekcí, které se budou konat jednou za 14 dnů (vždy ve čtvrtek od 17 do 19 hodin). Lektorem kurzu je speciální pedagog, profesionální hudebník a muzikoterapeut Dr. Lubomír Holzer, garantem kurzu muzikoterapeutka Miroslava Veselá. Cena kurzu činí 3 300 Kč a zahrnuje lektorné, zapůjčení bubnů a pronájem prostor.
„S sebou je potřeba přinést jen přezůvky. Bubny je možno zapůjčit na místě, případně je možno je objednat a zakoupit u českého výrobce,“ říká Miroslava Veselá. Své případné přihlášky můžete už teď zasílat na e-mail: vesmir.uh@seznam.cz, telefonní kontakt 605 119 723 (paní Veselá).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.8.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>