17.8.2010 | Aktuality

Ve čtvrtek 30. září (od 17 do 19 hodin) bude v prostorách Diakonie ČCE – střediska CESTA (bývalá MŠ ve Staré Tenici) pod názvem Staň se bubnem zahájen kurz bubnování na djembé. Na účastníky čeká celkem deset dvouhodinových lekcí, které se budou konat jednou za 14 dnů (vždy ve čtvrtek od 17 do 19 hodin). Lektorem kurzu je speciální pedagog, profesionální hudebník a muzikoterapeut Dr. Lubomír Holzer, garantem kurzu muzikoterapeutka Miroslava Veselá. Cena kurzu činí 3 300 Kč a zahrnuje lektorné, zapůjčení bubnů a pronájem prostor.
„S sebou je potřeba přinést jen přezůvky. Bubny je možno zapůjčit na místě, případně je možno je objednat a zakoupit u českého výrobce,“ říká Miroslava Veselá. Své případné přihlášky můžete už teď zasílat na e-mail: vesmir.uh@seznam.cz, telefonní kontakt 605 119 723 (paní Veselá).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.8.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>