17.8.2010 | Aktuality

Ve čtvrtek 30. září (od 17 do 19 hodin) bude v prostorách Diakonie ČCE – střediska CESTA (bývalá MŠ ve Staré Tenici) pod názvem Staň se bubnem zahájen kurz bubnování na djembé. Na účastníky čeká celkem deset dvouhodinových lekcí, které se budou konat jednou za 14 dnů (vždy ve čtvrtek od 17 do 19 hodin). Lektorem kurzu je speciální pedagog, profesionální hudebník a muzikoterapeut Dr. Lubomír Holzer, garantem kurzu muzikoterapeutka Miroslava Veselá. Cena kurzu činí 3 300 Kč a zahrnuje lektorné, zapůjčení bubnů a pronájem prostor.
„S sebou je potřeba přinést jen přezůvky. Bubny je možno zapůjčit na místě, případně je možno je objednat a zakoupit u českého výrobce,“ říká Miroslava Veselá. Své případné přihlášky můžete už teď zasílat na e-mail: vesmir.uh@seznam.cz, telefonní kontakt 605 119 723 (paní Veselá).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.8.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>