17.8.2010 | Aktuality

Ve čtvrtek 30. září (od 17 do 19 hodin) bude v prostorách Diakonie ČCE – střediska CESTA (bývalá MŠ ve Staré Tenici) pod názvem Staň se bubnem zahájen kurz bubnování na djembé. Na účastníky čeká celkem deset dvouhodinových lekcí, které se budou konat jednou za 14 dnů (vždy ve čtvrtek od 17 do 19 hodin). Lektorem kurzu je speciální pedagog, profesionální hudebník a muzikoterapeut Dr. Lubomír Holzer, garantem kurzu muzikoterapeutka Miroslava Veselá. Cena kurzu činí 3 300 Kč a zahrnuje lektorné, zapůjčení bubnů a pronájem prostor.
„S sebou je potřeba přinést jen přezůvky. Bubny je možno zapůjčit na místě, případně je možno je objednat a zakoupit u českého výrobce,“ říká Miroslava Veselá. Své případné přihlášky můžete už teď zasílat na e-mail: vesmir.uh@seznam.cz, telefonní kontakt 605 119 723 (paní Veselá).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.8.2010

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>