30.8.2010 | Aktuality

V rodinném centru Akropolis začíná 16. září 2010 dvanáctitýdenní intenzivní kurz redukce hmotnosti. Ten je kombinací cvičení, nutriční poradny a individuálních konzultací. Cílem kurzu je jednak zformování postavy pomocí cvičení 1x týdně (možno rozšířit na 2x týdně) a především nastartování nových návyků - stravovacích i mentálních. To vše tak, aby se přebytečná kila již více nevracel. Kurz vedou zkušené a akreditované lektorky. Přihlášku naleznete na webových stránkách rodinného centra.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.8.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>