30.8.2010 | Aktuality

V rodinném centru Akropolis začíná 16. září 2010 dvanáctitýdenní intenzivní kurz redukce hmotnosti. Ten je kombinací cvičení, nutriční poradny a individuálních konzultací. Cílem kurzu je jednak zformování postavy pomocí cvičení 1x týdně (možno rozšířit na 2x týdně) a především nastartování nových návyků - stravovacích i mentálních. To vše tak, aby se přebytečná kila již více nevracel. Kurz vedou zkušené a akreditované lektorky. Přihlášku naleznete na webových stránkách rodinného centra.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.8.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>