30.8.2010 | Aktuality

V rodinném centru Akropolis začíná 16. září 2010 dvanáctitýdenní intenzivní kurz redukce hmotnosti. Ten je kombinací cvičení, nutriční poradny a individuálních konzultací. Cílem kurzu je jednak zformování postavy pomocí cvičení 1x týdně (možno rozšířit na 2x týdně) a především nastartování nových návyků - stravovacích i mentálních. To vše tak, aby se přebytečná kila již více nevracel. Kurz vedou zkušené a akreditované lektorky. Přihlášku naleznete na webových stránkách rodinného centra.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.8.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.