15.12.2010 | Aktuality

Knihovna BBB pořádá ve svém hlavním sídle na Velehradské třídě v lednu a únoru (12. 1., 19. 1., 26. 1., 2. 2., 9. 2. a 16. 2. 2011) od 16.10 do 17.30 hodin Kurz trénování paměti. Zváni jsou všichni, kteří chtějí napomoci posílení své paměti, ale i ti, kteří již základní lekce absolvovali a chtějí si je připomenout a něco nového se naučit. Lekce jsou svým zaměřením určeny především seniorům, ale jejich absolvování přináší mnoho užitečných podnětů i pro lidi mladšího věku.



Lekce zahrnují:
- základní informace o fungování paměti
- zvládání mnemotechnik
- testy
- praktická cvičení
- psychomotorická cvičení
- nácviky koncentrace
- rozvíjení kreativity

Kurz stojí 200 korun a přihlašovat se je možné osobně v knihovně u Dagmar Vaďurové (tel.: 572 551 250).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:




opište text z obrázku:

15.12.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>