21.5.2010 | Aktuality


Už za tři týdny, v neděli 13. června, se v uherskohradišťské Redutě setká legendární herečka Květa Fialová s cimbálovou muzikou Harafica v rámci jedinečného pořadu nazvaného Harafica hraje Květě Fialové. Toto pro některé možná nečekané spojení má jednoduché vysvětlení.

„Miluji Uherské Hradiště a miluji cimbálovou muziku. Smutná neděle je má nejoblíbenější písnička. A když mi můj Pepíček řekl, že v Uherském Hradišti je mladá cimbálovka, která mi ji může zahrát, byla jsem šťastná,“ vysvětluje populární herečka. „Rád Květě dělám radost, a tak jsme se s kluky z Harafice dohodli, že uspořádáme večer složený z Květina povídání a vzpomínání a jejich hudby,“ dodává Josef Kubáník, herecký partner a blízký přítel Květy Fialové, který ji 13. června bude před diváky zpovídat.Před pár týdny také spatřila světlo světa kniha Zákony štěstí, pojednávající o vztahu filmové legendy ke Slovácké metropoli, divadelní hře Harold a Maude právě uváděné na prknech Slováckého divadla, i o vztahu Květy a Josefa. A tak se nabízelo, aby byla v rámci večera pokřtěna. „Tohoto úkolu se ujme tajný host,“ prozrazuje dále Josef Kubáník. A chlapci z Harafice zde podrobněji představí své v dubnu pokřtěné cédéčko.Ani o další překvapení a zpestření večera nebude nouze. A i když je o lístky mimořádný zájem, několik je jich ještě v pokladně Klubu kultury. „Moc se na vás těším,“ zve Květa Fialová. „Když jsem byla nemocná, dodávalo mi sílu vědomí, že na mě diváci v Uherském Hradišti čekají. A jsem moc šťastná, že mi pomohli uzdravit se a náš krásný večer se může konat,“ uzavírá.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.5.2010

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>