21.5.2010 | Aktuality


Už za tři týdny, v neděli 13. června, se v uherskohradišťské Redutě setká legendární herečka Květa Fialová s cimbálovou muzikou Harafica v rámci jedinečného pořadu nazvaného Harafica hraje Květě Fialové. Toto pro některé možná nečekané spojení má jednoduché vysvětlení.

„Miluji Uherské Hradiště a miluji cimbálovou muziku. Smutná neděle je má nejoblíbenější písnička. A když mi můj Pepíček řekl, že v Uherském Hradišti je mladá cimbálovka, která mi ji může zahrát, byla jsem šťastná,“ vysvětluje populární herečka. „Rád Květě dělám radost, a tak jsme se s kluky z Harafice dohodli, že uspořádáme večer složený z Květina povídání a vzpomínání a jejich hudby,“ dodává Josef Kubáník, herecký partner a blízký přítel Květy Fialové, který ji 13. června bude před diváky zpovídat.Před pár týdny také spatřila světlo světa kniha Zákony štěstí, pojednávající o vztahu filmové legendy ke Slovácké metropoli, divadelní hře Harold a Maude právě uváděné na prknech Slováckého divadla, i o vztahu Květy a Josefa. A tak se nabízelo, aby byla v rámci večera pokřtěna. „Tohoto úkolu se ujme tajný host,“ prozrazuje dále Josef Kubáník. A chlapci z Harafice zde podrobněji představí své v dubnu pokřtěné cédéčko.Ani o další překvapení a zpestření večera nebude nouze. A i když je o lístky mimořádný zájem, několik je jich ještě v pokladně Klubu kultury. „Moc se na vás těším,“ zve Květa Fialová. „Když jsem byla nemocná, dodávalo mi sílu vědomí, že na mě diváci v Uherském Hradišti čekají. A jsem moc šťastná, že mi pomohli uzdravit se a náš krásný večer se může konat,“ uzavírá.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.5.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>