26.7.2011 | Aktuality

Každý večer to zde totiž od 23 hodin „rozjíždí“ DJs Radia Wave široké spektrum hudebních setů. Hlavní mediální partner LFŠ je rádiem pro mladě smýšlející populaci zajímající se o aktuální kulturní i společenské dění. Ve středu 27. července pak v Klubu Mír od 22 hodin vystoupí trojice performerů, která svérázným způsobem převede do scénické podoby rozhlasovou hru.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

26.7.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.