26.7.2011 | Aktuality

Každý večer to zde totiž od 23 hodin „rozjíždí“ DJs Radia Wave široké spektrum hudebních setů. Hlavní mediální partner LFŠ je rádiem pro mladě smýšlející populaci zajímající se o aktuální kulturní i společenské dění. Ve středu 27. července pak v Klubu Mír od 22 hodin vystoupí trojice performerů, která svérázným způsobem převede do scénické podoby rozhlasovou hru.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

26.7.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.