27.7.2010 | Aktuality

Ještě pět představení (čtyři divadelní a jedno filmové) je na Letní filmové škole připraveno do Divadelního stanu s názvem KIOSEK. Po všech představeních budou následovat taneční večery a Djské sety! Těšit se můžete na:

úterý 27. července, 21 hodin
Divadlo Vosto5 – Stand‘artní kabaret
vstupné: 100 Kč (cena pro veřejnost)
Premiéra i derniéra zcela otevřeného divadelně-hudební večera, během něhož chlapci Ondar, Petar, Tomina a Jura předvedou svůj maximální improvizační standart. Nic víc, nic míň!středa 28. července, 21 hodin
Divadlo Vosto5: Teatromat
vstupné: 100 (cena pro veřejnost)
Divadelní automat, ve kterém diváci rozhodují o osudu mladé dívky, která se rozhodla splnit si v hlavním městě svůj velký sen... Podaří se jí vyhnout nástrahám a překonat veškeré překážky? Uspěje v novém prostředí? Její osud je také ve vašich rukou! Nejnovější titul „klasiků“ divadelní improvizace.

čtvrtek 29. července, 21 hodin
Artus - Goda Gábor Company: Ephemer Works
vstupné: 100 Kč (cena pro veřejnost)
Divadelní hospoda je neformální, ale vzrušující příležitostí k setkání. Zatímco si publikum i účinkující povídají u stolu, pronikají do večera vizuální, hudební i divadelní prvky. Záměrem této akce v podání maďarského souboru je pokusit se oživit skutečný duch představení, jeho hravou a odvážnou formu, která je někde za hranicí žánrů. Na základě sociálního cítění jednotlivých účinkujících se vyvíjí odlišný vztah k publiku a okolí. Vzniká nezaměnitelné představení, inspirované místem i lidmi, kteří se na něm nacházejí.

pátek 30. července, 21 hodin
Anna Duchaňová - Pinky Jane
vstupné: 100 Kč (cena pro veřejnost)
Legendární příběh růžové outsiderky v novém nastudování. I přes těžké dětství a veliké neúspěchy zůstává Pinky Jane pozitivní písničkářkou. Je přesvědčena, že má cenu žít v tomto světě. Zpívá nádherné písně o přírodě, nenaplněné lásce a předmětech běžného užitku. Umí věštit z kašny a zakroucených vousů. Miluje Brno a věří, že krása existuje.

sobota 31. července, 21 hodin
Dr. Jekyll and Mr. Hyde + Narcotic fields
vstupné: 100 Kč (cena pro veřejnost)
Filmová adaptace slavného hororového příběhu R. L. Stevensona. Vážený londýnský lékař dr. Jekyll vypracuje metodu, kterou lze v člověku oddělit jeho dobré a zlé stránky. Při pokusu, který koná sám na sobě, se změní v nevypočitatelného a násilnického pana Hydea a následky tohoto experimentování nenechají na sebe dlouho čekat… O hudební doprovod se postará olomoucká triphopová formace Narcotic fields. Po skončení filmu zahraje hradištská formace Jazzgang tvořená převážně z řad studentů Gymnázia v Uherském Hradišti, pod vedením jejich učitele Jaroslava Křápka.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

27.7.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.