30.7.2010 | Aktuality

Ještě šest filmových produkcí je připraveno pro širokou veřejnost v rámci Letní filmové školy, a to:

PÁTEK
21.30 hod., Masarykovo náměstí
Zoufalci – realistická komedie o šestici bilancujících třicátníků
23.30 hod., Masarykovo náměstí
Zabriskie Point – příběh studenta z Los Angeles, který zprvu pohrdá spolužáky, aktivními v boji proti establishmentu, ovšem pak se sám vydá na cestu revolty a zúčastní se střetu s policií. Na útěku pak ukradne malé letadlo...
23.30 hod., Smetanovy sady
Ďáblův ostrov – o nesnadném životě v poválečném táboře v Reykjavíku
SOBOTA:
21.30 hod., Masarykovo náměstí
Protektor – o osudovém vztahu dvou lidí na pozadí válečného dramatu
23.30 hod., Masarykovo náměstí
Svatá hora – symbolický snímek spisovatele, výtvarníka, herce, divadelníka a filmaře Alejandra Jodorowského
23.30 hod., Smetanovy sady
Jmenuj i se Joe – režisér Ken Loach natočil snímek o osmatřicetiletém nezaměstnaném abstinujícím alkoholikovi Joeovi, který se pokusí dostat bývalého narkomana a svého přítele Liama i s jeho rodinou ze spárů drogového překupníka
(informace o filmech: www.csfd.cz, www.fdb.cz)

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.7.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>