25.7.2011 | Aktuality

Kapely a interpreti vystupující v rámci doprovodného programu letošní Letní filmové školy se tento rok poprvé představí na nové Music Stage. Ta se nachází v areálu vysokoškolských kolejí, na tzv. Studentském náměstí. Vstupné na koncerty činí pro akreditované 70 korun, pro neakreditované 140 korun. Vstupenky je možné zakoupit v Infocentru před kinem Hvězda a v Městském informačním centru. A na jaké koncerty se tento týden ještě můžete těšit?Pátek 22.7.
2 Singles + Čokovoko

Sobota 23.7.
Obří broskev + Priessnitz

Neděle 24.7.
Lesní zvěř + Emir Kusturica and The No Smoking Orchestra (SRB)

Pondělí 25.7.
Houpací koně + Swordfishtrombones

Úterý 26.7.
Ahmed má hlad + Neočekávaný dýchánek

Středa 27.7.
Bonus + Prago Union

Čtvrtek 28.7.
Květy + Už jsme doma

Pátek 29.7.
Rány těla + Lydia Lunch's Big Sexy Noise

Sobota 30.7
Fetch! + Gallon Drunk (UK)

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

25.7.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.