20.11.2012 | Aktuality

Literární soutěž hradišťské Knihovny BBB určená dětem do patnácti let s názvem Píšu povídky, píšu básně, je mi těžko, je mně krásně... vstoupila do dalšího ročníku. Mladí autoři mohou svá díla na volné téma (pohádky, fejetony, povídky, básně, komiksy atd.) zaslat do knihovny nejpozději do 14. ledna 2013 (nejvíce 3 strany textu nebo 3 básně). 


Příspěvky je třeba opatřit jménem, dále uvést třídu, školu, věk a adresu bydliště. Práce následně posoudí odborná porota. Ta nejlepší díla pak postoupí do krajského kola a budou oceněny v červnu 2013 během festivalu Hradišťské sluníčko. 

obrázek
 

Komentáře


hair napsal(a)
13.11.2018 03:10 | 45.56.155.*

wig best hair extensions kenyan hairstyles braids swarovski hair vine hair extensions can you use hair dye on jeans great lengths hair extensions salons near me hair extensions 10 inch hair extensions black hairstyles for short hair clip in hair extensionsNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

20.11.2012

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

21.2.2013

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

?>