29.8.2011 | Aktuality

Město Uherské Hradiště pořádá v pondělí 5. září v sále kina Hvězda veřejné jednání na téma Revitalizace sídelní zeleně města Uherské Hradiště (Smetanovy sady a ulice Svatováclavská), na něž zve širokou veřejnost. Cílem tohoto setkání je otevření diskuze o ochraně krajiny, podkladem pro společnou diskusi pak bude prezentace konkrétního řešení revitalizace zeleně města za účasti odborníků. Ti budou občanům po celou dobu k dispozici.program diskuze:
1. Úvod do problematiky – odůvodnění potřebnosti revitalizace
2. Prezentace – návrh realizace řešení revitalizace
3. Prohlídka – v případě zájmu bude probíhat prohlídka přímo v terénu
4. Diskuse

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

29.8.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.