29.8.2011 | Aktuality

Město Uherské Hradiště pořádá v pondělí 5. září v sále kina Hvězda veřejné jednání na téma Revitalizace sídelní zeleně města Uherské Hradiště (Smetanovy sady a ulice Svatováclavská), na něž zve širokou veřejnost. Cílem tohoto setkání je otevření diskuze o ochraně krajiny, podkladem pro společnou diskusi pak bude prezentace konkrétního řešení revitalizace zeleně města za účasti odborníků. Ti budou občanům po celou dobu k dispozici.program diskuze:
1. Úvod do problematiky – odůvodnění potřebnosti revitalizace
2. Prezentace – návrh realizace řešení revitalizace
3. Prohlídka – v případě zájmu bude probíhat prohlídka přímo v terénu
4. Diskuse

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

29.8.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>