29.8.2011 | Aktuality

Město Uherské Hradiště pořádá v pondělí 5. září v sále kina Hvězda veřejné jednání na téma Revitalizace sídelní zeleně města Uherské Hradiště (Smetanovy sady a ulice Svatováclavská), na něž zve širokou veřejnost. Cílem tohoto setkání je otevření diskuze o ochraně krajiny, podkladem pro společnou diskusi pak bude prezentace konkrétního řešení revitalizace zeleně města za účasti odborníků. Ti budou občanům po celou dobu k dispozici.program diskuze:
1. Úvod do problematiky – odůvodnění potřebnosti revitalizace
2. Prezentace – návrh realizace řešení revitalizace
3. Prohlídka – v případě zájmu bude probíhat prohlídka přímo v terénu
4. Diskuse

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

29.8.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.