22.2.2011 | Aktuality

Ve čtvrtek 24. února 2011 od 10 do 17 hodin se na Mariánském náměstí č. 46 (v Domě U Sovy) uskuteční miniveletrh cestovního ruchu Slovácka, Den otevřených dveří Městského informačního centra a Informačního centra pro mládež. Cílem akce je představení nových prostor, v nichž organizace sídlí, ale hlavně nové nabídky turistických možností Slovácka pro letošní sezónu. Představeny budou rovněž nové propagační materiály a mapy, v nichž lze najít náměty na výlety do okolí. Chybět nebude ani ochutnávka regionálních vín a krajových specialit, soutěž o krojích Slovácka se zajímavými cenami či ukázka zdobení kraslic.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

22.2.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.