22.2.2011 | Aktuality

Ve čtvrtek 24. února 2011 od 10 do 17 hodin se na Mariánském náměstí č. 46 (v Domě U Sovy) uskuteční miniveletrh cestovního ruchu Slovácka, Den otevřených dveří Městského informačního centra a Informačního centra pro mládež. Cílem akce je představení nových prostor, v nichž organizace sídlí, ale hlavně nové nabídky turistických možností Slovácka pro letošní sezónu. Představeny budou rovněž nové propagační materiály a mapy, v nichž lze najít náměty na výlety do okolí. Chybět nebude ani ochutnávka regionálních vín a krajových specialit, soutěž o krojích Slovácka se zajímavými cenami či ukázka zdobení kraslic.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

22.2.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.