10.8.2011 | Aktuality

Přesně touto rychlostí uháněl v neděli odpoledne třiadvacetiletý muž z Břeclavska na své motorce buchlovskými horami. Muž byl zastaven policisty, kteří mu uložili zaplatit na místě kauci ve výši 5 000 korun. Dále bude jeho případ řešen ve správním řízení, kde tomuto muži ze zákona hrozí pokuta od 5 000 do 10 000 korun a zákaz řízení od šesti do dvanácti měsíců. Policisté toho dne naměřili překročení rychlostního limitu ještě dalším deseti osobním autům. Jejich řidiči však v porovnání s motorkářem „dosáhli“ mnohem menších rychlostí.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

10.8.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.