4.5.2011 | Aktuality

Již tento víkend 7. a 8. května se ve Starém Města koná 9. ročník silničního závodu motocyklů s názvem Slovácký okruh. Závod je letos vypsán v celkem devíti třídách a jeho trať dlouhá 4 200 metrů nedozná dle slov pořadatelů oproti loňsku žádných podstatných změn. Během konání závodů budou v sobotu i v neděli od 8 do 21 hodin ve Starém Městě uzavřeny ulice Velehradská a Huštěnovská a obchvat Starého Města (silnice I/55). Objízdná trasa bude vedena přes Uh. Hradiště - Bílovice - Topolnou - Napajedla a opačně. Pořadatelé děkují motoristům i občanům Starého Města a okolních obcí za pochopení!

Plakát letošního ročníku Slováckého okruhu naleznete zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

4.5.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>