3.3.2011 | Aktuality

K loupežnému přepadení čerpací stanice v Uherském Hradišti, na křižovatce ulic Maršála Malinovského a Solná cesta, došlo ve středu 2. března krátce před čtvrtou hodinou ranní. Do prázdné prodejny, kde byly v té době dvě pracovnice, vstoupil maskovaný muž s nožem v ruce, neřekl ani slovo, přeskočil pult a z pokladny vybral asi 15 000 korun. Ženy se mezitím ukryly v provozní místnosti a zavolali na linku 158. Prozatím neznámý pachatel byl ve věku kolem třiceti let, na sobě měl béžovou bundu s kapucí, šedomodrou kšiltovku, přes ústa omotaný šál, na nohou ošuntělé modré džíny a na rukou černé pletené rukavice. Policisté žádají, že pokud by měl kdokoliv poznatky k pachateli a jeho pohybu či k samotnému přepadení, ať zavolá na linku 158 nebo je sdělí na nejbližším policejním oddělení. Pachateli hrozí ze zákona trest vězení v trvání až deset let.

V pokračování článku naleznete zvětšenou fotografii pachatele.obrázek
 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

3.3.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.