3.3.2011 | Aktuality

K loupežnému přepadení čerpací stanice v Uherském Hradišti, na křižovatce ulic Maršála Malinovského a Solná cesta, došlo ve středu 2. března krátce před čtvrtou hodinou ranní. Do prázdné prodejny, kde byly v té době dvě pracovnice, vstoupil maskovaný muž s nožem v ruce, neřekl ani slovo, přeskočil pult a z pokladny vybral asi 15 000 korun. Ženy se mezitím ukryly v provozní místnosti a zavolali na linku 158. Prozatím neznámý pachatel byl ve věku kolem třiceti let, na sobě měl béžovou bundu s kapucí, šedomodrou kšiltovku, přes ústa omotaný šál, na nohou ošuntělé modré džíny a na rukou černé pletené rukavice. Policisté žádají, že pokud by měl kdokoliv poznatky k pachateli a jeho pohybu či k samotnému přepadení, ať zavolá na linku 158 nebo je sdělí na nejbližším policejním oddělení. Pachateli hrozí ze zákona trest vězení v trvání až deset let.

V pokračování článku naleznete zvětšenou fotografii pachatele.obrázek
 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

3.3.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

21.2.2013

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

?>