17.1.2011 | Aktuality

Požár nastal ve čtvrtek ráno v jednom domě v Hluku. Hasiče zavolali pozorní sousedé. Hasiči pak našli na podlaze jedné z místností mrtvého sedmapadesátiletého muže, který v domě samotářsky bydlel. Z prvotního zjištění vyplynulo, že muž v domě manipuloval s otevřeným ohněm. Ze zjištěných informací nic nenasvědčuje tomu, že by zemřel cizím zaviněním.foto: Policie ČR

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.1.2011

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>