9.2.2011 | Aktuality

Již třetí člověk na Uherskohradišťsku zřejmě tuto zimu zemřel na podchlazení. Šestačtyřicetiletého muže postrádala v sobotu 5. února jeho žena, která proto navštívila policii. Sdělila, že její manžel odešel v pátek do hospody, domů se však nevrátil a telefon má vypnutý. Policisté proto začali prověřovat jeho známé a kamarády, ale také zdravotnická zařízení atd. V pondělí 7. února ráno obdrželi policisté informaci, že na břehu slepého ramene řeky Moravy v Uherském Hradišti leží člověk. Policisté, kteří na místo vyjeli, zjistili, že se jedná právě o pohřešovaného muže. Policisté ani lékař při prvotním ohledání nezjistili žádné stopy cizího zavinění jeho smrti, předpokládanou příčinou bylo podchlazení.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

9.2.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>