2.6.2011 | Aktuality

Noc plnou zážitků a překvapení mohou zažít návštěvníci v pátek 3. června prostřednictvím programů Slováckého muzea. V galerii Slováckého muzea v Otakarově ulici se bude od 19 do 22 hodin konat hudební pořad s názvem Galerie plná tónů připravený ve spolupráci s uherskohradišťskou Základní uměleckou školou. Návštěvníci se mohou těšit např. na hudební vystoupení s názvy Vášnivá kytara, Romantický klavír či Paganinni z Hradiště atd. Pro děti je připravena výtvarná dílnička skřítka Hudebníčka.Další zajímavá akce se bude konat téhož dne v hlavní budově muzea ve Smetanových sadech. Od 20.30 zde bude veřejnosti

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

2.6.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>