2.6.2011 | Aktuality

Noc plnou zážitků a překvapení mohou zažít návštěvníci v pátek 3. června prostřednictvím programů Slováckého muzea. V galerii Slováckého muzea v Otakarově ulici se bude od 19 do 22 hodin konat hudební pořad s názvem Galerie plná tónů připravený ve spolupráci s uherskohradišťskou Základní uměleckou školou. Návštěvníci se mohou těšit např. na hudební vystoupení s názvy Vášnivá kytara, Romantický klavír či Paganinni z Hradiště atd. Pro děti je připravena výtvarná dílnička skřítka Hudebníčka.Další zajímavá akce se bude konat téhož dne v hlavní budově muzea ve Smetanových sadech. Od 20.30 zde bude veřejnosti

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

2.6.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.