30.8.2011 | Aktuality

Velmi netradiční projekt s názvem Baby Bio rozjíždí v měsíci září uherskohradišťské kino Hvězda. Rodiče mohou na filmovou produkci zavítat i s kočárkem a vůbec nebude vadit, že bude jejich potomek po celou dobu filmu třeba křičet. Počítá se rovněž s případným přebalováním, kojením či krmením dítěte. Promítání navíc bude probíhat se sníženou hladinou zvuku a s částečným osvětlením. Diváci si vše mohou poprvé vyzkoušet už ve čtvrtek 7. září, kdy bude od 10 hodin uveden film Králova řeč. O čtrnáct dnů později ve stejném čase poběží v Baby Bio snímek Jana Eyrová.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.8.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>