30.8.2011 | Aktuality

Velmi netradiční projekt s názvem Baby Bio rozjíždí v měsíci září uherskohradišťské kino Hvězda. Rodiče mohou na filmovou produkci zavítat i s kočárkem a vůbec nebude vadit, že bude jejich potomek po celou dobu filmu třeba křičet. Počítá se rovněž s případným přebalováním, kojením či krmením dítěte. Promítání navíc bude probíhat se sníženou hladinou zvuku a s částečným osvětlením. Diváci si vše mohou poprvé vyzkoušet už ve čtvrtek 7. září, kdy bude od 10 hodin uveden film Králova řeč. O čtrnáct dnů později ve stejném čase poběží v Baby Bio snímek Jana Eyrová.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.8.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>