30.8.2011 | Aktuality

Velmi netradiční projekt s názvem Baby Bio rozjíždí v měsíci září uherskohradišťské kino Hvězda. Rodiče mohou na filmovou produkci zavítat i s kočárkem a vůbec nebude vadit, že bude jejich potomek po celou dobu filmu třeba křičet. Počítá se rovněž s případným přebalováním, kojením či krmením dítěte. Promítání navíc bude probíhat se sníženou hladinou zvuku a s částečným osvětlením. Diváci si vše mohou poprvé vyzkoušet už ve čtvrtek 7. září, kdy bude od 10 hodin uveden film Králova řeč. O čtrnáct dnů později ve stejném čase poběží v Baby Bio snímek Jana Eyrová.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.8.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.