30.8.2011 | Aktuality

Velmi netradiční projekt s názvem Baby Bio rozjíždí v měsíci září uherskohradišťské kino Hvězda. Rodiče mohou na filmovou produkci zavítat i s kočárkem a vůbec nebude vadit, že bude jejich potomek po celou dobu filmu třeba křičet. Počítá se rovněž s případným přebalováním, kojením či krmením dítěte. Promítání navíc bude probíhat se sníženou hladinou zvuku a s částečným osvětlením. Diváci si vše mohou poprvé vyzkoušet už ve čtvrtek 7. září, kdy bude od 10 hodin uveden film Králova řeč. O čtrnáct dnů později ve stejném čase poběží v Baby Bio snímek Jana Eyrová.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.8.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.