22.7.2011 | Aktuality

Bosenský režisér Emir Kusturica, majitel dvou Zlatých palem, je mimo jiné režisérem slavných filmů jako Arizona Dream, Underground či snímku Černá kočka, bílý kocour. Kusturica studoval na pražské FAMU, v ročníku významného českého režiséra Otakara Vávry, ke kterému se nikdy nepřestal hlásit. Kusturica na Filmovce uvede své tři filmy, vrcholem jeho návštěvy pak bude v neděli 24. července od 22 hodin koncert na Studentském náměstí. Zde se totiž Kusturica představí coby leader a kytarista slavné skupiny The No Smoking Orchestra. Kapela zahraje slavné melodie z Kusturicových filmů a návštěvníkům slibuje naservírovat obrovskou porci balkánského temperamentu.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

22.7.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>