27.7.2011 | Aktuality

Jednodenní akreditaci na Letní filmovou školu si můžete pořídit za 250 korun. Akreditace vás opravňuje k návštěvě filmových představení, navíc získáváte padesátiprocentní slevu na doprovodný program. Otevírací doba akreditačního střediska nacházejícího se v kině Hvězda je denně od 8 do 22 hodin. Další akreditace, které si můžete pořídit, jsou akreditace na 3 dny (700 korun, 600 korun- studenti, ISIC, FK, ZTP) a na 6 dnů (1200 korun, 1 100 korun - studenti, ISIC, FK, ZTP).
Podle slov Evy Blažkové, PR a marketingové pracovnice LFŠ, se od pátku do neděle na festival akreditovalo přes 4 000 milovníků filmu, nedělní koncert Emira Kusturici & The No smoking Orchestra pak navštívilo na 3 000 diváků.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

27.7.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.