27.7.2011 | Aktuality

Jednodenní akreditaci na Letní filmovou školu si můžete pořídit za 250 korun. Akreditace vás opravňuje k návštěvě filmových představení, navíc získáváte padesátiprocentní slevu na doprovodný program. Otevírací doba akreditačního střediska nacházejícího se v kině Hvězda je denně od 8 do 22 hodin. Další akreditace, které si můžete pořídit, jsou akreditace na 3 dny (700 korun, 600 korun- studenti, ISIC, FK, ZTP) a na 6 dnů (1200 korun, 1 100 korun - studenti, ISIC, FK, ZTP).
Podle slov Evy Blažkové, PR a marketingové pracovnice LFŠ, se od pátku do neděle na festival akreditovalo přes 4 000 milovníků filmu, nedělní koncert Emira Kusturici & The No smoking Orchestra pak navštívilo na 3 000 diváků.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

27.7.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>