23.8.2010 | Aktuality

Město Uherské Hradiště pořídilo nový mapový server umožňující vyhledání sportovišť i dětských hřišť, který je přístupný na internetové adrese http://gis.mesto-uh.cz/. „Využívání moderních technologií tímto způsobem považuji za nezbytný krok při poskytování kvalitních služeb občanům,“ sdělil místostarosta města Stanislav Blaha. V mapovém projektu si uživatelé mohou prohlédnout, kde všude ve městě si děti mohou hrát nebo kam si jít zasportovat. V agendě Pasport pak lze vyhledávat např. podle druhu sportu, který chce návštěvník serveru provozovat.
Výsledky vyhledávání se zobrazí do přehledné tabulky, uživatel si případně může prohlédnout i fotografie jednotlivých míst. „Projekt je v začátcích, uvítáme jakékoli náměty či připomínky k této nové službě. Ke komunikaci, prosím, využijte e-mailovou adresu: martin.hudec@mesto-uh.cz ,“ doplnil místostarosta Blaha.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

23.8.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.