23.8.2010 | Aktuality

Město Uherské Hradiště pořídilo nový mapový server umožňující vyhledání sportovišť i dětských hřišť, který je přístupný na internetové adrese http://gis.mesto-uh.cz/. „Využívání moderních technologií tímto způsobem považuji za nezbytný krok při poskytování kvalitních služeb občanům,“ sdělil místostarosta města Stanislav Blaha. V mapovém projektu si uživatelé mohou prohlédnout, kde všude ve městě si děti mohou hrát nebo kam si jít zasportovat. V agendě Pasport pak lze vyhledávat např. podle druhu sportu, který chce návštěvník serveru provozovat.
Výsledky vyhledávání se zobrazí do přehledné tabulky, uživatel si případně může prohlédnout i fotografie jednotlivých míst. „Projekt je v začátcích, uvítáme jakékoli náměty či připomínky k této nové službě. Ke komunikaci, prosím, využijte e-mailovou adresu: martin.hudec@mesto-uh.cz ,“ doplnil místostarosta Blaha.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

23.8.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>