29.4.2011 | Aktuality

V prostorách přístaviště na Moravním nábřeží budou mít turisté a návštěvníci města od 30. dubna nově k dispozici WiFi připojení k internetu. Novinka napomůže k získávání informací a přispěje k dalšímu rozšíření turistického ruchu ve městě. Připojení k internetu bude zdarma a služba bude v provozu pouze v období plavební sezony na Baťově kanále (od 8 do 20 hodin). Jedno připojení bude trvat 10 minut, po uplynutí této doby je třeba se opět přihlásit. Zobrazovací jméno WiFi sítě je MANUH-Pristaviste.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

29.4.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.