29.4.2011 | Aktuality

V prostorách přístaviště na Moravním nábřeží budou mít turisté a návštěvníci města od 30. dubna nově k dispozici WiFi připojení k internetu. Novinka napomůže k získávání informací a přispěje k dalšímu rozšíření turistického ruchu ve městě. Připojení k internetu bude zdarma a služba bude v provozu pouze v období plavební sezony na Baťově kanále (od 8 do 20 hodin). Jedno připojení bude trvat 10 minut, po uplynutí této doby je třeba se opět přihlásit. Zobrazovací jméno WiFi sítě je MANUH-Pristaviste.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

29.4.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>