12.7.2010 | Aktuality

Již zítra v 17 hodin vypukne na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti turnaj v petanque s názvem Sahara Open. Na dvou kurtech budou soutěžit tříčlenná družstva, a to muži, ženy nebo smíšená. Přihlášky do turnaje je možno zasílat ještě dnes (pondělí 12. července), pozdější registrace již nebude možná. Startovné činí 150 Kč za osobu. Registrovat se lze zde. Pro vítěze je připraven pohár, pro každého účastníka čtyř nejlepších týmů pak dárkový koš. Na místě bude k dispozici občerstvení, WC, sprchy, šatny, rozhodčí i podavači. Kontaktní osobou turnaje je Alena Horáková (731 556 026, alehorakova@centrum.cz).
Pořadatelem turnaje je petanque Klub Stříbrné Kule Buchlovice, který byl založen v roce 2002. Členská základna je nyní 139 aktivních hráčů a stále přibývají další. Každoročně připraví deset turnajů, body z nich se započítávají do celkového pořadí JANÁČEK GRAND PRIX.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

12.7.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>