12.7.2010 | Aktuality

Již zítra v 17 hodin vypukne na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti turnaj v petanque s názvem Sahara Open. Na dvou kurtech budou soutěžit tříčlenná družstva, a to muži, ženy nebo smíšená. Přihlášky do turnaje je možno zasílat ještě dnes (pondělí 12. července), pozdější registrace již nebude možná. Startovné činí 150 Kč za osobu. Registrovat se lze zde. Pro vítěze je připraven pohár, pro každého účastníka čtyř nejlepších týmů pak dárkový koš. Na místě bude k dispozici občerstvení, WC, sprchy, šatny, rozhodčí i podavači. Kontaktní osobou turnaje je Alena Horáková (731 556 026, alehorakova@centrum.cz).
Pořadatelem turnaje je petanque Klub Stříbrné Kule Buchlovice, který byl založen v roce 2002. Členská základna je nyní 139 aktivních hráčů a stále přibývají další. Každoročně připraví deset turnajů, body z nich se započítávají do celkového pořadí JANÁČEK GRAND PRIX.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

12.7.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>