7.10.2011 | Aktuality

Knihovna BBB ukončí letošní Týden knihoven dnes v 18 hodin na Masarykově náměstí setkáním broučků s lampiónky. Ještě než se setmí, vystoupí berušky a broučínci z mateřské školy v Husově ulici, překvapení si pro děti připravuje Hoffmannovo divadlo. Průvod posléze zahájí a do kroku zahraje dechová hudba Nedakoňanka. Knihovna svolává děti, aby svými světýlky, baterkami či lucerničkami pomohly rozsvítit obě hradišťská náměstí!

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

7.10.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>