7.10.2011 | Aktuality

Knihovna BBB ukončí letošní Týden knihoven dnes v 18 hodin na Masarykově náměstí setkáním broučků s lampiónky. Ještě než se setmí, vystoupí berušky a broučínci z mateřské školy v Husově ulici, překvapení si pro děti připravuje Hoffmannovo divadlo. Průvod posléze zahájí a do kroku zahraje dechová hudba Nedakoňanka. Knihovna svolává děti, aby svými světýlky, baterkami či lucerničkami pomohly rozsvítit obě hradišťská náměstí!

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

7.10.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>