7.10.2011 | Aktuality

Knihovna BBB ukončí letošní Týden knihoven dnes v 18 hodin na Masarykově náměstí setkáním broučků s lampiónky. Ještě než se setmí, vystoupí berušky a broučínci z mateřské školy v Husově ulici, překvapení si pro děti připravuje Hoffmannovo divadlo. Průvod posléze zahájí a do kroku zahraje dechová hudba Nedakoňanka. Knihovna svolává děti, aby svými světýlky, baterkami či lucerničkami pomohly rozsvítit obě hradišťská náměstí!

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

7.10.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.