5.5.2010 | Aktuality

Ztratili jste peněženku či nopak něco nalezli? Pak vězte, že nalezenou věc je možno odevzdat na městském úřadě, a to v rámci pracovní doby na odboru Informatiky a komunikace (pí. Schystalová a pí. Dudkevičová – telefon 572 525 137/138). Zde taky můžete případně dohledat věc, která se vám ztratila. Mimo rámec pracovní doby úřadu pak můžete nalezenou věc odevzdat na městské policii. Na webových stránkách města se nachází seznam nevyzvednutých nalezených věcí v roce 2009, i v roce letošním.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

5.5.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.