5.5.2010 | Aktuality

Ztratili jste peněženku či nopak něco nalezli? Pak vězte, že nalezenou věc je možno odevzdat na městském úřadě, a to v rámci pracovní doby na odboru Informatiky a komunikace (pí. Schystalová a pí. Dudkevičová – telefon 572 525 137/138). Zde taky můžete případně dohledat věc, která se vám ztratila. Mimo rámec pracovní doby úřadu pak můžete nalezenou věc odevzdat na městské policii. Na webových stránkách města se nachází seznam nevyzvednutých nalezených věcí v roce 2009, i v roce letošním.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

5.5.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>