5.5.2010 | Aktuality

Ztratili jste peněženku či nopak něco nalezli? Pak vězte, že nalezenou věc je možno odevzdat na městském úřadě, a to v rámci pracovní doby na odboru Informatiky a komunikace (pí. Schystalová a pí. Dudkevičová – telefon 572 525 137/138). Zde taky můžete případně dohledat věc, která se vám ztratila. Mimo rámec pracovní doby úřadu pak můžete nalezenou věc odevzdat na městské policii. Na webových stránkách města se nachází seznam nevyzvednutých nalezených věcí v roce 2009, i v roce letošním.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

5.5.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

21.2.2013

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

?>