13.8.2010 | Aktuality

Až do 30. srpna si od pondělí do neděle (od 8 do 17 hodin) můžete v keramické dílně v Tupesích vyzkoušet namalovat vlastní keramiku. Výrobek si pod vedením zkušeného lektora asi za jednu hodinu naglazujete, zvládnou to i malé děti. Poté vám ho v peci vypálí. Jakmile bude výrobek hotový, můžete si ho buď vyzvednout, nebo vám jej zašlou poštou. Cena je 200 Kč za osobu. Cena zahrnuje materiál, vedení lektora a výpal, zaplatit je třeba ještě keramický polotovar vybraný na místě (hrnek, talíř, váza, mísa atd.). Přihlašovat se můžete na čísle 776 723 846. V keramické dílně si můžete vyzkoušet i točení na kruhu, rovněž od pondělí do neděle (od 8 do 17hodin). Dohodnout se případně můžete i účast na dalších kurzech, jako je např. Keramika pro celou rodinu.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

13.8.2010

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>