31.3.2011 | Aktuality

Již zítra se na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti koná od 16 hodin velké sčítání knih Václava Čtvrtka. Knihy tohoto oblíbeného autora s sebou mohou přinést děti i dospělí a pořadatelé se potom pokusí sečíst všechny Čtvrtkovy knížky vyskytující se v Uherském Hradišti a okolí. Veřejnost je rovněž zvána na tiché a hlasité čtení, kouzlení s Jirkou Hadašem, ale i na v pořadí druhou velkou polštářovou bitvu (polštářky s sebou). V případě nepříznivého počasí se bude ve vestibulu hlavní budovy knihovny konat pouze sčítání knih.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

31.3.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.