12.7.2011 | Aktuality

Nákladní auto s přívěsem naloženým dvěma stavebními buňkami havarovalo včera v ranních hodinách v Uherském Hradišti za Moravním mostem. Při průjezdu mírnou levotočivou zatáčkou směrem na Staré Město se autu odlomilo tažné zařízení přívěsu a návěs i s buňkou vyjel vpravo. Zde srazil lampu veřejného osvětlení a narazil do rohu rodinného domu. V pokoji, jehož roh buňka ubourala, spal v té chvíli majitel domu. Ten stačil instinktivně vyskočit z postele, na níž dopadly cihly z rozbourané zdi a z nehody proto vyvázl bez zranění. Zraněn nebyl ani řidič automobilu. Dechová zkouška na alkohol byla u dvaatřicetiletého řidiče negativní. Způsobená škoda se u domu pohybuje kolem 200 000 korun, u nákladní soupravy 160 000 korun a u lampy 20 000 korun. Doprava v místě nehody byla do půl desáté dopoledne odkloněna.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

12.7.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>