12.7.2011 | Aktuality

Nákladní auto s přívěsem naloženým dvěma stavebními buňkami havarovalo včera v ranních hodinách v Uherském Hradišti za Moravním mostem. Při průjezdu mírnou levotočivou zatáčkou směrem na Staré Město se autu odlomilo tažné zařízení přívěsu a návěs i s buňkou vyjel vpravo. Zde srazil lampu veřejného osvětlení a narazil do rohu rodinného domu. V pokoji, jehož roh buňka ubourala, spal v té chvíli majitel domu. Ten stačil instinktivně vyskočit z postele, na níž dopadly cihly z rozbourané zdi a z nehody proto vyvázl bez zranění. Zraněn nebyl ani řidič automobilu. Dechová zkouška na alkohol byla u dvaatřicetiletého řidiče negativní. Způsobená škoda se u domu pohybuje kolem 200 000 korun, u nákladní soupravy 160 000 korun a u lampy 20 000 korun. Doprava v místě nehody byla do půl desáté dopoledne odkloněna.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

12.7.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.