8.7.2010 | Aktuality

Až do 10. září (do 12 hodin) lze nominovat kandidáty do VII. ročníku soutrěže Vyhodnocení dlouhodobé a kvalitní činnosti dobrovolných pracovníků v oblasti volnočasových aktivit dětí a mládeže Zlínského kraje. Navržen může být pedagogický či nepedagogický pracovník, který se ve svém volném čase dobrovolnicky věnuje práci s dětmi a mládeží.

„Aktivní využití volného času dětí a mládeže pod vedením kvalifikovaných vedoucích patří mezi priority kraje v oblasti primární prevence negativních společenských jevů. Tato práce s dětmi a mládeží je společensky velmi důležitá a zaslouží si naši pozornost a uznání,“ řekl Josef Slovák, krajský radní zodpovědný za oblast školství, mládeže a sportu.Návrh na nominaci může podat fyzická i právnická osoba, která zašle vyplněný nominační formulář na adresu: Krajský úřad Zlínského kraje, Odbor školství, mládeže a sportu, tř. T. Bati 21, 761 90 Zlín, nebo formulář na zmíněný odbor dodá osobně (kontaktní osoba: Bc. Martina Navrátilová). Jedinou podmínkou nominace je práce s dětmi a mládeží v délce minimálně 7 let. Celou výzvu i nominační formulář najdete na internetových stránkách Zlínského kraje.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

8.7.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.