8.7.2010 | Aktuality

Až do 10. září (do 12 hodin) lze nominovat kandidáty do VII. ročníku soutrěže Vyhodnocení dlouhodobé a kvalitní činnosti dobrovolných pracovníků v oblasti volnočasových aktivit dětí a mládeže Zlínského kraje. Navržen může být pedagogický či nepedagogický pracovník, který se ve svém volném čase dobrovolnicky věnuje práci s dětmi a mládeží.

„Aktivní využití volného času dětí a mládeže pod vedením kvalifikovaných vedoucích patří mezi priority kraje v oblasti primární prevence negativních společenských jevů. Tato práce s dětmi a mládeží je společensky velmi důležitá a zaslouží si naši pozornost a uznání,“ řekl Josef Slovák, krajský radní zodpovědný za oblast školství, mládeže a sportu.Návrh na nominaci může podat fyzická i právnická osoba, která zašle vyplněný nominační formulář na adresu: Krajský úřad Zlínského kraje, Odbor školství, mládeže a sportu, tř. T. Bati 21, 761 90 Zlín, nebo formulář na zmíněný odbor dodá osobně (kontaktní osoba: Bc. Martina Navrátilová). Jedinou podmínkou nominace je práce s dětmi a mládeží v délce minimálně 7 let. Celou výzvu i nominační formulář najdete na internetových stránkách Zlínského kraje.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

8.7.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>