27.1.2011 | Aktuality

I letos mohou ředitelé škol, školské rady, pedagogické kolektivy, Komise pro oblast vzdělávání Rady města UH, ale i ostatní pedagogická či nepedagogická veřejnost podávat do 25. února 2011 (do 14 hodin) své návrhy k ocenění pedagogických pracovníků škol a školských zařízení na území města Uherské Hradiště. Ocenění může být uděleno pedagogickým pracovníkům škol a školských zařízení zřízených městem Uherské Hradiště, ale i pedagogickým pracovníkům škol a školských zařízení ostatních zřizovatelů na území města.Návrhy na ocenění podávají navrhovatelé na předepsaném tiskopise, a to poštou nebo osobně na adresu: Město Uherské Hradiště, Odbor školství a sportu, Protzkarova 33, 686 70 Uh. Hradiště. Návrhy se podávají se souhlasem nominovaných ke zveřejnění nezbytných informací o jejich osobě. Tiskopis je k dispozici na odboru školství a sportu, na podatelně MěÚ UH nebo na webových stránkách města, kde naleznete také pravidla ocenění. Kontaktní osobou pro případné dotazy je paní Křiváčková (telefon: 572 525 603).

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

27.1.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>