6.6.2011 | Aktuality

Zajímá vás zdravá výživa nebo redukce váhy? Chcete se cítit fit či znát svůj bazální metabolismus? Pokud ano, tak jste v úterý 21. června srdečně zvání na ODPOLEDNE PLNÉ KRÁSY A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU. Akci pořádá Liniový klub Oriflame ve svém uherskohradišťském sídle na Tyršově náměstí (nad svatebním salonem), v době od 12do 18 hodin. Na výše uvedené otázky ráda odpoví nutriční terapeutka Štěpánka Huspeninová a chybět nebude ani možnost analýzy tělesného tuku. Přítomné kosmetické poradkyně pak rády poradí, jak pečovat o pleť, a pomohou vám vybrat správný krém a líčení. A pozor, v rámci naší soutěže Fototrefa máte ode dneška možnost soutěžit o atraktivní ceny od firmy Oriflame! (PR)

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

6.6.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>