6.6.2011 | Aktuality

Zajímá vás zdravá výživa nebo redukce váhy? Chcete se cítit fit či znát svůj bazální metabolismus? Pokud ano, tak jste v úterý 21. června srdečně zvání na ODPOLEDNE PLNÉ KRÁSY A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU. Akci pořádá Liniový klub Oriflame ve svém uherskohradišťském sídle na Tyršově náměstí (nad svatebním salonem), v době od 12do 18 hodin. Na výše uvedené otázky ráda odpoví nutriční terapeutka Štěpánka Huspeninová a chybět nebude ani možnost analýzy tělesného tuku. Přítomné kosmetické poradkyně pak rády poradí, jak pečovat o pleť, a pomohou vám vybrat správný krém a líčení. A pozor, v rámci naší soutěže Fototrefa máte ode dneška možnost soutěžit o atraktivní ceny od firmy Oriflame! (PR)

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

6.6.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>