24.11.2010 | Aktuality

Den otevřených dveří proběhne dnes od 9 hodin v prostorách nízkoprahového zařízení pro děti a mládež s názvem TULiP, které sídlí v Nádražní ulici č. 29 (1. patro). Posláním tohoto centra provozovaného Oblastní charitou UH je vytvářet a nabízet mladým lidem bezpečný prostor, kde mohou trávit volný čas a seberealizovat se v různých volnočasových aktivitách, doprovázet je obdobím dospívání a poskytovat pomoc a podporu v obtížných životních situacích.Cílovou skupinou jsou mladí lidé ve věku 12 - 26 let, převážně ze znevýhodněného sociokulturního prostředí, kteří zažívají obtížné životní události, žijí v omezujících životních podmínkách či vyhraněným životním stylem, experimentátoři s toxickými látkami, mladiství nezaměstnaní, lidé s trestnou činností, mladí lidé s psychickými problémy apod. V případě zájmu o návštěvu TULiPu volejte na číslo 606 672 239.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

24.11.2010

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.