24.11.2010 | Aktuality

Den otevřených dveří proběhne dnes od 9 hodin v prostorách nízkoprahového zařízení pro děti a mládež s názvem TULiP, které sídlí v Nádražní ulici č. 29 (1. patro). Posláním tohoto centra provozovaného Oblastní charitou UH je vytvářet a nabízet mladým lidem bezpečný prostor, kde mohou trávit volný čas a seberealizovat se v různých volnočasových aktivitách, doprovázet je obdobím dospívání a poskytovat pomoc a podporu v obtížných životních situacích.Cílovou skupinou jsou mladí lidé ve věku 12 - 26 let, převážně ze znevýhodněného sociokulturního prostředí, kteří zažívají obtížné životní události, žijí v omezujících životních podmínkách či vyhraněným životním stylem, experimentátoři s toxickými látkami, mladiství nezaměstnaní, lidé s trestnou činností, mladí lidé s psychickými problémy apod. V případě zájmu o návštěvu TULiPu volejte na číslo 606 672 239.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

24.11.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.